Czeka Cię matura obowiązkowa z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Skorzystaj z bezpłatnych intensywnych kursów dla maturzystów! Weź udział w zajęciach, zdaj maturę i studiuj razem z nami!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie rozpoczęła zapisy na bezpłatne kursy przygotowujące do matury z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Każdy przedmiot prowadzimy na poziomie podstawowym. Nasze kursy to doskonała okazja na powtórkę materiału pod okiem doświadczonych nauczycieli i egzaminatorów maturalnych oraz przećwiczenie zagadnień, które sprawiają najwięcej problemów.

Specjalny program intensywnych kursów doszkalających został przygotowany przy współpracy egzaminatorów maturalnych oraz kadry naukowo-dydaktycznej uczelni. Sposób prowadzenia zajęć oparty na rozwiązywaniu sytuacji problemowych oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu gwarantuje wysoką skuteczność nauki. Dzięki kursom możesz zwiększyć swoje szanse na maturze. Nauczysz się jak analizować zadania maturalne, unikać pułapek i nie tracić punktów na egzaminie. Zapraszamy wszystkich którzy chcą łatwiej i efektywniej wykorzystać czas przed maturą.

Zapisy na stronie internetowej kursów: kursy - edycja 2017 >>

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Agnieszka Piasta

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie

ul. Stadionowa 4, 96-500 Sochaczew

+46 862 79 40

a.piasta@wszim-sochaczew.edu.pl