24 listopada 2022 w auli głównej Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej odbył się pierwszy stacjonarny wykład w ramach inicjatywy International International Classroom.

Gościem inauguracyjnej edycji była Ani Tamazyan – dziekan Wydziału Turystyki, Architektury i Designu oraz wykładowca Katedry Lingwistyki Stosowanej na Europejskim Uniwersytecie Armenii w Erywaniu.  
Wydarzenie rozpoczęło się od oficjalnej inauguracji projektu „International Classroom”, podczas której Rektor dr hab. prof. AEH Konrad Janowski przywitał zgromadzonych studentów.  

Wykład poprowadzony przez Panią Ani Tamazyan dotyczył zagadnień związanych z metodami wspólnego uczenia się z wykorzystaniem nowych technologii. Studenci obecni na zajęciach mieli okazję poznać narzędzia przydatne podczas pracy zespołowej i ułatwiające komunikację między członkami grupy, a także wziąć udział w dyskusji na temat technologii VR oraz jej wykorzystania w przyszłości.  
Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie! Tymczasem zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu „International Classroom”, podczas którego poruszona zostanie tematyka bezpieczeństwa psychologicznego oraz jego wpływu na naszą kreatywność. Wykład odbędzie się 23 stycznia 2023 o godzinie 10:00 w auli głównej kampusu Vizja.

Zapraszamy!