PROMOCJE

500 zł na pierwszy rok studiów!

Zapisz się do końca czerwca i skorzystaj z dofinansowania 500 zł na pierwszy rok studiów! Kandydaci, którzy dokonają zgłoszenia do 30 czerwca 2024 roku i opłacą czesne, zostaną zwolnieni z opłaty administracyjnej. Okres obowiązywania promocji będzie podawany do wiadomości kandydatów na stronie internetowej filii AEH w Sochaczewie.

Rabat 50% na drugi kierunek

Zapisz się na dwa kierunki jednocześnie! Odbierz rabat 50% na drugi kierunek, wpisowe 0 zł!!!

Rabat dla absolwentów AEH

Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej.

Przeniesienie z innej uczelni

Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 10% na pierwszy rok studiów lub na rok na który się przenosi. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.

Wznowienie studiów w AEH

Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 10% na pierwszy rok studiów lub na rok od którego zaczyna wznawiać studia. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych

Dla absolwentów TE Vizja

Absolwenci szkół Towarzystwa Edukacyjnego Vizja otrzymują 30% zniżki na wszystkie lata studiów i zostają zwolnieni z opłaty wpisowej.