PROMOCJE

1000 zł na pierwszy rok studiów!

Zapisz się do końca grudnia i skorzystaj z dofinansowania 1000 zł na pierwszy rok studiów! Kandydaci, którzy dokonają zgłoszenia do 31 grudnia 2021 roku i opłacą zaliczkę rezerwacyjną, zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej – 500 zł oraz otrzymają zniżkę czesnego – równowartość 500 zł.

Rabat 50% na drugi kierunek

Zapisz się na dwa kierunki jednocześnie! Odbierz rabat 50% na drugi kierunek, wpisowe 0 zł!!!

Rabat dla absolwentów AEH

Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej.

Przeniesienie z innej uczelni

Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku po przeniesieniu sie do AEH oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.

Wznowienie studiów w AEH

Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku wznowienia studiów oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych